Про нас

Ласкаво просимо!

Recomm - це команда активних менеджерів, що надає професійні послуги на ринку нерухомості України з 2010 р. Ми плідно працюємо і розвиваємося в нашій чудовій столиці з твердим багатовіковим характером, м.Києві.

Ім'я «Recomm» і надання послуг, сформувалися, завдяки нашим постійним клієнтам, які, з року в рік, звертаються до нас, і рекомендують фахівців нашої компанії своїм друзям і партнерам. Погодьтеся, Рекомендація- це найкраща нагорода за чесний і якісну працю фахівця в будь-якій сфері послуг!

Чому саме в Recomm варто звернутися за послугами?

Ви напевно знаєте, що людина, яка займається своєю улюбленою справою, як правило, з оптимізмом дивиться на світ. Найчастіше, він займає активну життєву позицію, тому що, з задоволенням виконує свою роботу кожен день. І виконує її якісно і професійно, тому як, що для одного - «нескінченна нудна рутина», то для іншого-цікаве, захоплююче, улюблене заняття.

Саме любов до своєї професії, бажання виправдати виявлену довіру, надихає нашу команду на успіх і впевненість в тому, що ми робимо щодня.

Щодня, ми проводимо десятки переговорів і зустрічей з людьми різних світоглядів, професій, і темпераментів. Як з самодостатніми власниками бізнесу, так і з простими, і не простими приємними людьми.
Щодня, на практиці, ми загартовуємо наш характер (адже всі ми живі люди), вигострюємо професійні навички, і набуваємо новий досвід.
Щодня, ми знаходимо в собі сили вчитися долати, здавалося-б, нездоланні перешкоди; знаходити вихід, здавалося-б, з безвихідних ситуацій; виконувати, здавалось- би, нездійсненні завдання.
Щодня, ми бачимо Результат своєї роботи, і, тоді, згадуємо «стресові» моменти з посмішкою :)
Щодня, ми вдосконалюємо наш алгоритм дій, вироблений роками, і підтверджений довірчим ставленням вдячних Клієнтів.
Щодня, ми знаходимося в стані оптимізації, поліпшення якості нашої роботи. Це не дозволяє нам розслаблятися, а спонукає бути гнучкими, сучасними, тримати руку на пульсі, щоб постійно бути в курсі примхливих тенденцій такого ще недосконалого, вітчизняного ринку нерухомості.
Щодня, в процесі виконання поставлених завдань, нашим головним пріоритетом, рушійною силою і мотивацією, є саме Бажаний Результат Клієнта.

Ймовірно, Ви подумаєте, що ми лукавимо. Не дивно, тому що, як правило, саме матеріальна винагорода, є жаданим результатом і головною мотивацією життєдіяльності будь-якого бізнесу. Найчастіше, настільки жаданим, що підприємці, готові йти на умисний обман, порушуючи етичні і просто людські норми цивілізованих відносин.

Так, матеріальна винагорода, дійсно, приємний результат і нашої щоденної роботи, не будемо цього заперечувати. Адже, матеріальна винагорода, а в результаті, успішний бізнес - це справедлива, заслужена нагорода за працю, послідовну і кропітку, в яку, людина вкладає не тільки свої знання та час. А найцінніше- совість і «душу», своє особливе ставлення.

На початковому етапі нашої діяльності, ми, насправді, з нетерпінням «новачків», чекали тих днів, коли отримаємо виноагороду. Час минав, і ми обростали знайомствами, відносинами з новими і цікавими людьми. З трепетом, ми робили все можливе, щоб не «вдарити обличчям в бруд» перед іменитими Клієнтами. Перед Клієнтами, які зараз вже стали постійними. Перед Клієнтами, з якими ми підтримуємо теплі, щирі стосунки.

Досвід виховав нас таким чином, що від Клієнта до Клієнта, наші цінності почали трансформуватися. І тепер, в момент, коли ми отримуємо винагороду, для нас найбільш цінний і дорогий сам факт визнання. Ще один факт визнання нас, як сумлінних людей, які стримали своє слово. Ще один доказ, не словом, а ділом, що все, що ми продумували, прораховували, планували і робили день за днем ​​- спрацювало!

Якщо Ви власник нерухомості, запрошуємо Вас познайомитися з нами, і скласти Ваш індивідуальний план реалізації об'єкта.

Якщо Ви шукаєте нерухомість для себе або свого бізнесу, ми постараємося максимально точно і в короткі терміни, знайти для Вас потенційні об'єкти.

З найкращими побажаннями, команда Recomm :)